تبلیغات
یانگوم**جواهری در قصر** - جشن افتتاحیه
منوی كاربری

این وبلاگ را صفحه خانگی خود كن !    به مدیر وبلاگ ایمیل بزنید !    این وبلاگ را به لیست علاقه مندی های خود اضافه كنید !

پیغام مدیر : به شما كاربر گرامی سلام عرض می كنم . امیدوارم در این وبلاگ دقایقی خوبی را سپری كنید . برای آگاهی از امكانات این وبلاگ خواهشمندم كه تا آخر صفحه این وبلاگ را مشاهده نمایید .

نظرسنجی
کیفیت مطالب ما را در چه حدی می بینید

آدرس های دیگر
صفحات وبلاگ

لینك به ما / لوگوی دوستان
لینك به ما


لوگوی دوستان

آمار وبلاگ
امروز :

بازدید های امروز :

بازدید های دیروز :

كل بازدیدها :

كل مطالب :

كل نظرات :

ایجاد صفحه : - ثانیه

سه شنبه 12 تیر 1386
جشن افتتاحیه

این هم از عکس افتتاحیه موسیقی فیلم جواهری در قصر .


درام تاریخی مردم کره ، دائه یانگوم ( جواهری در قصر ) است ، که در موسیقی آن بعدها از روی این مجموعه ساخته شد . بازیگر Kim So Hyun ( همانند یانگوم ) و Won Ki Jun ( مثل آقای مین ) که برای گرفتن عکسی در جریان جشن شروع نسخه موسیقی درام تاریخی و تلویزیونی " دائه یانگوم " ژست گرفته اند .
دائه یانگوم در 50 کشور جهان پر آوازه بوده است . همینطور به خاطر اینکه این داستان مشهور است نام این موسیقی را به خاطر قدردانی گذاشته اند.
"
گفته شده Song Seung - Hwan ، تولید کننده موسیقی ها .« ما امروز در اینجا از یک گروه تئاتر از مردم چین ، گویندگان ژاپنی و شرکت Singaporean stage جمع شده ایم .آنها به موسیقی و مجموعه دائه یانگوم خیلی علاقه مند هستند و می خواهند این را درکشور خودشان به نمایش در آورند."
شرکت سازنده موسیقی ها the musical'sproduction company ) PMC ) که پیش از این به خاطر نمایش موفقیت آمیز ضربه دانس " Nanta " بلند آوازه بوده . PMC اظهار داشت که قصد داشتن این را در مرکز کره به فروش برسد در آن سالی که نمایشهای چون July In Daegu و Seongnam مرکز نقاشی های جنوبی از آگوست در کره برگزار شده بود . شرکت می خواست که بعد از تحقیق در مورد اینکه این فیلم در کره کاملا جا افتاده است سال بعد در آسیای جنوب شرقی و دیگر کشورها به نمایش در آید . دائه یانگوم همانند موسیقی اش توانست تمدن کره را در سرتاسر جهان
گسترش دهد .
به نظر من و به تمای دوستانی که بیننده این مجموعه هستند این شرکت به هدف خود رسیده است . بسیاری از ما تا قبل از پخش این مجموعه حتی بین مردم آسیای شرقی فرق زیادی نمی دیدیم ولی با دیدن این فیلم با تمدن و شیوه زندگی مردم کره در گذشته تا حدی آشنا شده ایم که این به عنوان یکی از محاسن این فیلم می توان یاد کرد که مانند بعضی فیلم ها که مقصودشان فقط خراب کردن تمدن یک ملت است نمی باشد .

نوشته شده توسط مهدی ساعت 10:07 ق.ظ موضوع مطلب :‌ اخبار وبلاگ ,

ویرایش شده در چهارشنبه 13 تیر 1386 و ساعت 01:07 ق.ظ

لینك ثابت | نظرات ()


This Template Designed By Theme.MihanBlog.Com And Davood Jafari