تبلیغات
یانگوم**جواهری در قصر** - مینو غزنوی دوبلور نقش یانگوم
منوی كاربری

این وبلاگ را صفحه خانگی خود كن !    به مدیر وبلاگ ایمیل بزنید !    این وبلاگ را به لیست علاقه مندی های خود اضافه كنید !

پیغام مدیر : به شما كاربر گرامی سلام عرض می كنم . امیدوارم در این وبلاگ دقایقی خوبی را سپری كنید . برای آگاهی از امكانات این وبلاگ خواهشمندم كه تا آخر صفحه این وبلاگ را مشاهده نمایید .

نظرسنجی
کیفیت مطالب ما را در چه حدی می بینید

آدرس های دیگر
صفحات وبلاگ

لینك به ما / لوگوی دوستان
لینك به ما


لوگوی دوستان

آمار وبلاگ
امروز :

بازدید های امروز :

بازدید های دیروز :

كل بازدیدها :

كل مطالب :

كل نظرات :

ایجاد صفحه : - ثانیه

سه شنبه 12 تیر 1386
مینو غزنوی دوبلور نقش یانگوم

مینو غزنوی همان صدای آشنای سالهای دور است. سریال سالهای دور از خانه و شخصیت دوست داشتنی هانیکو را هنوز فراموش نکرده‌ایم که با صدای مینو غزنوی جذاب شده بود و این بار مینو غزنوی در نقش یانگوم صحبت می‌کند. دختر مهربان و زجر کشیده سریال جواهری در قصر که با همّت و پشتکار به عنوان اولین پزشک زن دربار کُره در تاریخ ماندگار می‌شود.

مینو غزنوی درباره دوبله نقش یانگوم می‌گوید: چند قسمت اول نمی‌توانستم ارتباط خوبی با او پیدا کنم، اما بعدها خیلی به شخصیت این دختر علاقه‌مند شدم و فکر می‌کنم کارم را درست انجام دادم. هرچند زجرهایی که او می‌کشید مرا هم عذاب می‌داد به خصوص وقتی او برای مادرش گریه می‌کرد، من هم با او گریه می‌کردم. اما سرگذشتش و حتی آشپزیهایی که می‌کرد برایم متعارف بود.

برای غزنوی گروه دوبلورهای سریال جواهری در قصر در حُکم خانواده‌ای بودند که دل کندن از آنها بعد از 9 ماه کار سختی بود. ما به هم عادت کرده بودیم. یک گروه 40 نفره که هر هفته مثل یک میهمانی گرم و صمیمانه دور هم جمع می‌شدیم به خصوص با مدیریت خانم شکوفنده که کار را خیلی لذت بخش کرده بود.

نوشته شده توسط ستاره ساعت 04:07 ق.ظ موضوع مطلب :‌ عکس های یانگوم ,

ویرایش شده در - و ساعت -

لینك ثابت | نظرات ()


This Template Designed By Theme.MihanBlog.Com And Davood Jafari