تبلیغات
یانگوم**جواهری در قصر** - نقد شخصیت یوال یی
منوی كاربری

این وبلاگ را صفحه خانگی خود كن !    به مدیر وبلاگ ایمیل بزنید !    این وبلاگ را به لیست علاقه مندی های خود اضافه كنید !

پیغام مدیر : به شما كاربر گرامی سلام عرض می كنم . امیدوارم در این وبلاگ دقایقی خوبی را سپری كنید . برای آگاهی از امكانات این وبلاگ خواهشمندم كه تا آخر صفحه این وبلاگ را مشاهده نمایید .

نظرسنجی
کیفیت مطالب ما را در چه حدی می بینید

آدرس های دیگر
صفحات وبلاگ

لینك به ما / لوگوی دوستان
لینك به ما


لوگوی دوستان

آمار وبلاگ
امروز :

بازدید های امروز :

بازدید های دیروز :

كل بازدیدها :

كل مطالب :

كل نظرات :

ایجاد صفحه : - ثانیه

سه شنبه 12 تیر 1386
نقد شخصیت یوال یی

یوال یی یک بانوی پزشک دربار است و رقیب و دشمن یاگوم او از بانو چویی هم منفورتر و بدتر است او با کا هایش طوری وانمود می کند که انسان مظلوم و خوبی است و یانگوم مدام اون را زیر نظر داره و اذیتش می کند و یوال یی در این کار آنقدر پیش رفت می کند که پزشک شین هم که یانگوم را دوست داشت و یانگوم به خاطر او جونش را به خطر انداخته بود گول کارهای او را می خورد و از پزشک یانگ در خواسته انتقال یانگوم به درمانگاه عمومی به خاطر رفتار بدش با یوال یی می کند.یوال یی به بانو چویی قول می دهد که یانگوم را از قصر بیرون براند و به همین دلیل بارها برای یانگوم مشکل می سازد و حتی او را با حیله در میان افرادی که طاعون داشتند رها می کند.
به این دلیل او ار بانو چویی هم بدتر است که با کمک پزشک یانگ برای بانو چویی و گیومیونگ هم توطئه می چیند و طبق سخن معروف دزد که از دزد بزند شاه دزد است می فهمیم که یوال یی چه آدم دورو و بدجنسی است.
جالب است بدانید بازیگر نقش یوال یی یعنی خانمlee se eun که یکی از بازیگران توانای کره است از گزینه های انتخابی برای نقش یانگوم بوده ولی به دلیل توانمندی بالای واین که مشغول بازی در فیلمی دیگر بوده و نمی توانسته از ابتدای فیلم گروه را همراهی کند از اواسط آن در نقش یوال یی ظاهر شده است.

نوشته شده توسط علیرضا ساعت 01:07 ق.ظ موضوع مطلب :‌ نقد و بررسی شخصیت ها ,

ویرایش شده در - و ساعت -

لینك ثابت | نظرات ()


This Template Designed By Theme.MihanBlog.Com And Davood Jafari